Môj ÚĽ

PODPORA NEZISKOVEJ ORGANIZÁCIE PLAMIENOK

Nechali sme sa inšpirovať včelami, ako jediným úžasným spoločenstvom, ktoré nepracuje pre jednotlivca, ale pre celok ako skupinu žijúcu na jednom mieste, čase, tolerujúcu sa, dýchajúcu rovnaký vzduch.

Váš úľ dostane meno a nový šat podľa Vašej predstavy. Je možné si ho aj prísť zobrať a doma namaľovať, alebo to nechať na nás. Musíte si vybrať meno úľa ako kráľovskej rodiny, meno pre kráľovnú a potom sa len tešiť, že máte svoj úľ. My ho samozrejme odfotíme, natočíme krátke video Vašej rodiny včiel a pošleme Vám ho.

Budeme radi, ak sa zapojíte a podporíte náš projekt a pomocou Plamienka sa deti vrátia tam, kam patria. Do rodiny!

Vyberte si:

Chcem mať vlastný úľ, chcem darovať úľ + -

Darčekový poukaz, kde darujúcí podaruje úľ, ktorý zostane v našej včelnici v našej starostlivosti. K tomuto poukazu dostane možnosť navštíviť svoj úľ 2 krát, pričom mu budú pravidelne posielané videá a fotky zo života úľu. Obdarovaný dá kráľovstvu meno a pomenuje včeliu matku.
Získa certifikát o vlastníctve, ktorý mu bude zaslaný. V prípade záujmu si môže prísť úľ aj vymaľovať.
Získa pri každej návšteve 1kg medu a sviečku z pravého včelieho vosku.
Cena: 150 €

Prenájom úľu za účelom opeľovania stromov + -

Úľ bude na začiatku sezóny prenesený do záhrady, kde sa bude oň starať včelár Marek, bez prítomnosti majiteľa. Na konci sezóny bude prenesený do karanténnej stanice našej včelnice.
Cena : 100 €

Mám svoj úľ vo vlastnej záhrade – som začínajúci včelár + -

Majiteľ úľa si zakúpi nový úľ s rodinou aj s príslušenstvom a včelár Marek mu bude robiť odborné školenie spojené s praktickou ukážkou starostlivosti o včelstvo. Úľ zostáva na stanovišti majiteľa počas celej sezóny.
Možnosť si zapožičať náradie od nás na starostlivosť o včelstvo.
Cena 200 € je cena len za školenie. Možnosť si zakúpiť úľ, rodinu a príslušenstvo od nás.

Srdce prírody

Príďte si oddýchnuť a spraviť si spoločné zážitky, oslaďte si s nami život

Spanie na úľoch

Príďte načerpať energiu, spanie na úľoch je prastarý prírodný spôsob oddychu a relaxu, ktorý pomáha pri rôznych zdravotných problémoch a mentálnej pohode.

Inhalačná procedúra

Vdychovanie včelieho vzduchu pomocou dýchacej masky priamo z úľa priaznivo pôsobí na celkový zdravotný stav. Má preventívne, ale aj stabilizačné účinky.

Spoznajte život včiel

Individuálna náučná exkurzia priamo pri včelínoch. Zažite nezabudnuteľný zážitok, spolu s hodnotným výkladom priamo z každodenného života včiel.

Vyskúšajte naše produkty

Na naše produkty sme veľmi hrdí, preto budeme radi, keď aj vás potešíme kúskom sladkého alebo voňavého potešenia.